KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7212049
nr 721 2049
Gravyrer
Diverse 1800-tal
Kondition: lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 oktober 2011
kl 17:57:56
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
500 kr